WESPRZYJ NAS - Przekaż darowiznę

Promocyjna cena kont premium

Dodane przez BaRoWh dnia 2010-11-15 20:34:35

Informujemy, że w dniach 14 listopada - 18 listopada można zakupić na naszej stronie PROMOCYJNE konto PREMIUM. Konto w cenie 9,99 zł ważne będzie przez rok od momentu aktywacji

Promocja zostaje wprowadzona ze względu na sprawdzenie zainteresowania kontami premium. Wiemy ile osób zainteresowanych było kontem w cenach normalnych (24,99 zł). Chcemy zobaczyć, ile osób byłoby zainteresowanych tańszymi kontami.

Aby zakupić konto premium należy dokonać płatności poprzez link: ZAKUP PROMOCYJNEGO KONTA. W danych należy koniecznie podać adres email, taki sam jaki zarejestrowany jest w naszym serwisie. Smile

Co daje konto premium? Sprawdź!


Nowy tutorial

Dodane przez kaszlak_maniak dnia 2010-11-15 20:29:31

Nasza strona wzbogaciła się o kolejny tutorial dla początkujących. Tym razem zapraszam do działu z artykułami po instrukcję, jak posługiwać się tablicami kierunkowymi w naszych tramwajach i pociągach.


Tramwaj techniczny z Krakowa

Dodane przez BaRoWh dnia 2010-11-08 23:08:21

Do Download wjechał tramwaj techniczny - wagon szlifierka pogotowia technicznego na bazie tramwaju Konstal N. Podobny jest eksploatowany w Krakowie przez ZUE S.A., zarządcę krakowskiej infrastruktury tramwajowej i największego wykonawcę torowisk tramwajowych i kolejowych w Polsce. Autorem dodatku jest czatowiec. Wielkie dzięki dla niego.

Zachęcamy do pobierania dodatku!

 Nowa odsłona

Dodane przez BaRoWh dnia 2010-09-17 09:03:11

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam drodzy użytkownicy nową odsłonę serwisu ptram.eu. Mamy nadzieję, że zmiany wyglądu oraz jakości serwisu postrzegane przez nas, jako "lepsze" sprawią, że z przyjemnością będziecie wracać w nasze "progi".

Niestety, ze względu na bardzo duże zużycie transferu serwera oraz słabą kondycje finansową związaną z opłatami na serwer, zmuszeni byliśmy wprowadzić usługę płatnych kont premium. Konta płatne umożliwiać będą ściąganie plików bez limitu transferu oraz zablokują wyświetlanie reklam w naszym serwisie (ściąganie dodatków było, jest i będzie DARMOWE). Mamy nadzieję, że mimo tego "nieznacznego" ograniczenia w użytkowaniu serwisu będziecie wracać do nas tak często jak do tej pory.

Razem ze zmianą na stronie wprowadziliśmy również drobne zmiany w download. Więcej już niedługo!Miło Was powitać po krótkiej przerwie! Wink